Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Εξαίρεση στο WAT

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò psid. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος psid στις 30-05-2011, 09:18. Υπάρχουν 1 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  30-05-2011, 08:59 66053

    Εξαίρεση στο WAT

    Καλημέρα,

    κατα την διαδικασία δημιουργίας νέου χρήστη στο WAT, χτυπάει η παρακάτω εξαίρεση (αρκετά μεγάλη και δεν μπορώ να βγάλω ακρη)
    αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

     

    Το ακόλουθο μήνυμα μπορεί να σας βοηθήσει στη διάγνωση του προβλήματος: Δημιουργήθηκε εξαίρεση από τον προορισμό μιας κλήσης. σε System.RuntimeMethodHandle._InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, SignatureStruct& sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner) σε System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, Signature sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner) σε System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture, Boolean skipVisibilityChecks) σε System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture) σε System.Web.Administration.WebAdminMembershipProvider.CallWebAdminMembershipProviderHelperMethodOutParams(String methodName, Object[] parameters, Type[] paramTypes) σε System.Web.Administration.WebAdminMembershipProvider.CreateUser(String username, String password, String email, String passwordQuestion, String passwordAnswer, Boolean isApproved, Object providerUserKey, MembershipCreateStatus& status) σε System.Web.UI.WebControls.CreateUserWizard.AttemptCreateUser() σε System.Web.UI.WebControls.CreateUserWizard.OnNextButtonClick(WizardNavigationEventArgs e) σε System.Web.UI.WebControls.Wizard.OnBubbleEvent(Object source, EventArgs e) σε System.Web.UI.WebControls.CreateUserWizard.OnBubbleEvent(Object source, EventArgs e) σε System.Web.UI.WebControls.Wizard.WizardChildTable.OnBubbleEvent(Object source, EventArgs args) σε System.Web.UI.Control.RaiseBubbleEvent(Object source, EventArgs args) σε System.Web.UI.WebControls.Button.OnCommand(CommandEventArgs e) σε System.Web.UI.WebControls.Button.RaisePostBackEvent(String eventArgument) σε System.Web.UI.WebControls.Button.System.Web.UI.IPostBackEventHandler.RaisePostBackEvent(String eventArgument) σε System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(IPostBackEventHandler sourceControl, String eventArgument) σε System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(NameValueCollection postData) σε System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) ω

     

     

  •  30-05-2011, 09:18 66054 σε απάντηση της 66053

    Απ: Εξαίρεση στο WAT

    Το πρόβλημα λύθηκε, με την προσθήκη <machinekey> section στο web.config.

Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems